ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Даний ресурс створено з метою реалізації
політики відкритості та прозорості
діяльності районної ради, відповідальності
та звітності перед громадою, а також
забезпечення права громадян на одержання
достовірної, об’єктивної і повної   інформації
щодо роботи органів і посадових осіб місцевого
самоврядування.
Ви можете ознайомитися з нормативною
базою діяльності районної ради, проектами
та рішеннями сесій, діяльністю постійних
комісій, тощо.
Ласкаво просимо на сайт та будемо раді,
якщо розміщена нами інформація виявиться
корисною для Вас.

З повагою і найкращими побажаннями,

Голова районної ради

О.М.Поліщук

 

 

 

 

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ …ВІДБУВСЯ МІТИНГ-РЕКВІЄМ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Спільною молитвою та хвилиною мовчання вшановують сьогодні пам’ять про подвиг земляків, які, відстоюючи європейське майбутнє нашої держави, поклали власне життя під час Революції Гідності.
Традиційно захід провели біля наріжного каменю героям визвольних змагань, Небесній Сотні та учасникам українсько-російської війни.

До заходу долучились учасники «Революції гідності» та АТО ,голова районної ради Олександр Поліщук , голова райдержадміністрації Романюк Василь та громадськість. 
Зі словами скорботи перед присутніми виступив голова районної ради Олександр Поліщук та селищний голова Микола Панчук.
Звертаючись до присутніх, голова районної ради Олександр Поліщук наголосив на тому, що: «Сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є вшанування Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовність демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.Адже вони за майбутнє нашої держави, за майбутнє наших дітей віддали найдорожче - своє життя
Я переконаний, що разом, спільними зусиллями ми змінемо країну і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх світлій пам'яті. Бережімо Україну! Любові та миру всім нам ».- зазначив у своєму виступі Олександр Миколайович.
Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх, хто пожертвував своїм життям заради світлого майбутнього нашої держави та поклали квіти до пам'ятного знака Героям Небесної Сотні.
Мітинг-реквієм завершився виконанням гімну України і вірою в те, що герої не вмирають до того часу, поки жива людська пам'ять.
Мітинг-реквієм організували та провели працівники районного об’єднання культури та дозвілля та районної школи мистецтв.

 

Звернення голови районної ради Олександра Поліщука з нагоди вшанування Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ!

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали життя за краще майбутнє своєї країни.

Шість років тому найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе громадянами, а не сірою масою. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, в тому числі мешканці нашого району, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави. Вони – Герої, бо герой – це той, хто не шкодує себе заради інших.

Ми, українці,  у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і прекрасних синів і доньок. І схиляємося перед дітьми, які втратили батьків.

Я закликаю кожного з вас, в цей день, схилити голову перед світлою пам’яттю янголів-охоронців — Героїв Небесної Сотні і ще багатьох сотень  лицарів, які віддали найцінніше, що вони мають, – своє життя за Україну.

Герої не вмирають! Вони завжди будуть в наших серцях.

Вічна пам'ять і вічна слава героям !


Голова районної ради ,

Олександр ПОЛІЩУК

 

"Пробація - можливості для змін. П"ятирічний рубіж"

П’ятирічний рубіж Закону України « Про пробацію»

Пробація представляє собою систему виконання покарань без позбавлення волі, орієнтовану не лише на контроль та нагляд за засудженими, а й надання консультаційної допомоги у напрямі зміни умов життєдіяльності порушника.

Прийнятий Верховною Радою України 05 лютого 2015 року Закону України « Про пробацію» розроблено з урахуванням міжнародного та європейського досвіду пробації. Тому його прийняття сприяло реальному наближенню української системи юстиції до міжнародних стандартів.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ

забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ

ДЛЯ ПРАВОПОРУШНИКА:

можливість змінитись без ізоляції від суспільства, підтримка на шляху до змін,

збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;

збереження роботи та житла;

позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та має шанс створити сім’ю.

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;

справедливе здійснення правосуддя: обрання покарання необхідного і достатнього для виправлення.

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

зниження злочинності;

зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;

позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;

дотримання міжнародних стандартів.

Належне виконання завдань покладених на органи пробації, зокрема  і для вирішення потреб суб’єктів пробації у різних сферах життя, можливе за умови розуміння та підтримки громади. Підтримка передбачає спільну роботу і взаємодію з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, громадськими організаціями та волонтерами пробації.

Від початку роботи Гощанським районним сектором пробації налагоджено тісну співпрацю із Гощанською районною радою, місцевим центром зайнятості населення, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей Гощанської районної Державної адміністрації, територіальним відділеням поліції, Гощанським бюро правової допомоги, закладами охорони здоров’я, закладами освіти. Партнери пробації залучаються до проведення соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації та вирішенні їхніх криміногенних потреб.

Успішним досягненням діяльності Гощанського районного сектору пробації є той факт, що протягом 2019 року засуджені особи, які перебувають на обліку, не вчиняли повторних кримінальних правопорушень. Працівники сектору не вносили до суду подань про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням,  що свідчить про належне проведення соціально-виховної роботи із мотивування суб’єктів пробації до позитивних змін і допомоги їм у подоланні факторів, що спричинили скоєння правопорушення.

 

 

Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян здійснюються за рахунок місцевих бюджетів.

Звернення Київської міської ради до обласних рад України щодо укладення договорів у частині компенсації оплати за пільговий проїзд особам,які не зареєстровані та не здійснюють діяльність в місті Києві.

РІШЕННЯ

 

Відповідь на звернення районної ради.

 

 

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА ПОЛІЩУКА ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні жителі району! Дорогі земляки!
Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України.
Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!
Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України! Сьогодні, коли Україна знову бореться за свою незалежність і тема єдності актуальна, як ніколи ! Українці, із зброєю у руках, гідно відстоюють свою свободу, незалежність та територіальну цілісність! І нікому не вдасться знищити наш дух, наше прагнення волі, європейського вибору та кращого життя. Ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю незламних борців, кращих синів української землі навіки залишиться непорушною, а наше жовто-блакитне знамено гордо майорітиме над незалежною державою – Україною!З нагоди свята зичу усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Бо у єдності – наша сила! Хай береже нас Господь!

Слава Україні та її народові!

З ПОВАГОЮ,

ОЛЕКСАНДР ПОЛІЩУК

 

Відбувся святковий концерт з нагоди 76-ї річниці визволення населених пунктів району від німецьких окупантів

19 січня 1944 року , в часи ІІ-ї світової війни, рівно 76 років тому Гощанщина була звільнена від нацистських окупантів.
До цієї знаменної дати в селищі Гоща відбувся святковий концерт.
Жителі громади щиро зустрічали гостей на сцені, а віночок українських пісень та колядок, у виконанні народних аматорських колективів району викликали гарячі аплодисменти.
Під час проведення урочистостей були нагороджені грамотамиГощанської районної організації ветеранів за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, високу професійну майстерність та участь в обласному конкурсі колективів художньої самодіяльності «Слава визволителям України, та з нагоди 76-ї річниці визволення населених пунктів району від німецьких окупантів
-
Тетяну Берташ - керівника вокального ансамблю «Серпанок» с .Малинівка ;
-
Лідію Ткачук – керівника вокального ансамблю «Мальви» с.Бабин;
та грамотою Рівненської обласної організації ветеранів України
-
Любов Мирончук –керівника народного аматорського фольклорного ансамблю «Вербиченька» с.Симонів;

 

 

До дня визволення нашого району від нацистських окупантів , голова Гощанської районної ради Олександр Поліщук , секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук , голова ради ветеранів районну Мілія Музичук відвідали та привітали ветеранів в селищі Гоща.
Гості поспілкувалися з сивочолими ветеранами, особисто висловили вдячність за те, що понад 76 років тому вибороли для нас свободу, що повернули віру у майбутнє, дали можливість жити і розвиватися нащадкам. Бажали ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних.
Кожному з ветеранів було вручено гостинці у формі продуктових наборів та квіти.
Ветерани тепло зустрічали гостей, ділились спогадами, як захищали свою землю. Незважаючи на поважний, майже сторічний, вік, фронтовики пам'ятають про ті часи до самісіньких дрібниць.

Уявіть лише, що поруч з кимось з нас, по сусідству, скромно живуть люди, котрі пережили випробування, яким можуть позаздрити сюжети кінострічок. Їх покоління дивовижне.

Тому ми повинні свято берегти память про подвиг наших визволителів. І шанувати тих, хто приніс на нашу землю мир.

 

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА ПОЛІЩУКА З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні жителі Гощанського району!

Щиро вітаю вас з наступаючим Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань.

У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи.

І хай Новий рік стане для всіх нас роком добрих змін та миру, на який чекає кожна родина!

Бажаю Вам, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення Вам і Вашим рідним!

Щасливого нового року й веселих різдвяних свят!

То ж нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.

Сповнений надії, що Новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.


З повагою,

Голова районної   ради

Олександр ПОЛІЩУК

 

 

Голова районної ради Олександр Поліщук відвідав пацієнтів дитячого відділення Гощанської ЦРЛ

Передноворічна пора зазвичай для дітей проходить в очікуванні чудес, веселих святкувань, розваг та, звісно ж, подарунків.

Сьогодні 27-го грудня голова районної ради Олександр Поліщук  відвідав пацієнтів дитячого відділення Гощанської   ЦРЛ  та пологовий будинок, вручив діткам, які наразі перебувають на лікуванні та новонародженим, солодкі подарунки та побажав  кожній дитині найскорішого одужання, а батькам – миру, злагоди,благополуччя.

Також  голова районної ради  поспілкувався з медичними працівниками  ЦРЛ, привітав медиків  з наступаючими новорічно-різдвяними святами та побажав  усіляких гараздів та здоров’я .

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL